Закваска для сиру пепсин

| | 0 Comments| 17:07
Categories:

Молокозгортаючий фермент (пепсин) МЕЙТО

Молокозгортаючий фермент МЕЙТО (Meito) – фермент для м’яких розсільних сирів без дозрівання. У складі ферменту містяться лише нешкідливі речовини, основою виробництва служить гриб природного походження, який піддається лише натуральної обробці.

Важливо! У складі ферменту 100% мікробіальний пепсин, тому препарат призначений для швидких сирів, що не потребують дозрівання. У процесі дозрівання сиру 100% пепсин розпадається із виділення гіркоти.

Препарат МЕЙТО постачається у вигляді порошку. Препарат виключно рослинного походження. Жодна речовина тваринного походження не використовується на жодній стадії технологічного процесу отримання цього ферменту. Крім того, МЕЙТО отримав сертифікат відповідності вимогам OU (американський кашрут), які висуваються до кошерної їжі згідно з іудейською релігією.

Норма внесення: 1 пакет (1 грам) на 100 л молока

Тип ферменту: мікробіальний (за посиланням відкриються всі вегетаріанські ферменти).

Спосіб застосування: відмірену кількість МЕЙТО розчинити в 10-кратному (щодо об’єму ферменту) об’ємі питної нехлорованої води кімнатної температури і додають отриманий розчин в молоко при ретельному перемішуванні протягом 5 хвилин. Кількість ферменту визначають з урахуванням того, що молоко має протягом 25-45 хвилин давати щільний, рівномірний по всій масі потік, готовий до розрізання. Робоча температура +32 . +36 ° С. Розчин ферменту МЕЙТО готується безпосередньо перед внесенням у молоко.

Використовувати за 1 раз весь обсяг пакетика не обов’язково – його можна пропорційно ділити. Невикористану частину ферменту необхідно герметично закрити та зберігати в холодильнику.

Склад: 100% пепсин на основі Rhyzomucor miehei

Маса нетто: 1 грам

Виробник: «Meito Sangyo Co., Ltd.», Японія

УВАГА! При роботі з ферментними препаратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.

Транспортування ферментних препаратів може проводитися при нерегульованій температурі протягом 2 тижнів без ризику зменшення активності.

Закваска для сиру СУЛУГУНІ

Класичний сулугуні виглядає як диск – сплющена округла головка. У сучасній кулінарії з нього плетуть нитки та кіски. При використанні закваски та дотриманні рецепту виходить солонуватий сир правильної структури, не «гумовий».

Характеристики
Вихід продукціїдо 1кг.
Витрата молока6, 10 л
Закваску можна ділити на кілька приготуваньтак
ВикористанняЗакваска + Фермент
Час приготуваннядо 1 години
Вид упаковкипластикова капсула
Рецепткожному покупцю в електронному вигляді
Термін зберігання
У морозильній камерідо 12.2024 року

Сыр вкусный, вызревал около 8 часов и отлично плавился. До этого делала и спешила, вызревал всего 4 или 5 часов, потому плавился хуже

Накінець то в мене дійшов час до сулугуні. Вийшов дуже смачний. Навіть не очікувала. Але після того як утворилось зерно я не одразу плавила а десь через день весь цей час зерно просто стояло готове в холодильнику у вологій марлі замотане. Через день смак був чуть кислуватий. Я думаю що таке і має бути зерно на смак для цього сиру перед плавлення.

Наталья, кроме молока, которое не подвергалось никакой температурной обработке, понадобится соль НЕ йодированная, а также инвентарь: Кастрюля(3-6-9л.), дуршлаг (если есть возможность, приобретите форму для сыра), термометр (реально приготовить и без него).

Написати відгук

Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: