Які рибки живуть у ставку

| | 0 Comments| 17:00
Categories:

Ставкова риба

Якщо у вас є сад і у вас є місце для водойми, то ви, напевно, воліли б там рибу, ніж в акваріумі. Риба відтворюється краще в природному середовищі, ніж під чотирма скляними стінками. Однак ставки потребують певних вимог, щоб риба могла жити в хороших умовах.

У цьому дописі ви дізнаєтесь про характеристики, які потрібні ставку як вибрати найкращу рибу. Ви хочете дізнатися все про це?

Необхідні характеристики ставка

Виміри водойми на відкритому повітрі повинні бути достатніми, щоб гарантувати гарне перебування риби. Так само, як коли ми встановлюємо аквариум і дивимося на розмір, щось подібне трапляється і у ставку. Для кожного виду риби, яку ми збираємось представити, їй знадобиться більший чи менший простір.

У ставку найважливіше вимірювання – глибина. Оскільки зовні ми не можемо добре захистити їх від перепадів температури, глибина дуже важлива. У випадку, коли холодні пори року будуть щільнішими, риба зможе сховатися на дні водойми, де температура залишається стабільнішою. В іншому випадку, якщо глибина невелика, температура буде легше впливати на них.

Мінімальна глибина, яку ви повинні мати відкритий ставок – 80 см. Це дозволяє рибі бути стійкою до морозу та несподіваних перепадів температури.

Наступною змінною, яку слід врахувати, є розмір. Кожній рибі довжиною близько 10 см потрібно 50 літрів води. Тому кожного разу, коли риба збільшується або хоче додати більше риби, потрібно знати обмеження водойми.

Важливим аспектом захисту їх від сонця та холоду є включення водних рослин. Ці рослини забезпечують хорошу тінь і створюють для них мікро-їжу. Найкращі рослини – водяні лілії та водяний салат.

Як вибрати свою рибу

Ставок керується правилами виживання, подібними до правил ставу. Акваріум. Ви повинні врахувати, які види риб ви збираєтесь інтродукувати. Перше, про що слід пам’ятати – це розмір і кількість риби ми хочемо мати. Залежно від розміру, вам знадобиться більший або менший об’єм води.

Після того, як ми визначилися з розміром і кількістю, ми повинні поглянути на поведінку кожного виду. Є дуже територіальні та агресивні риби, які можуть створювати проблеми зі своїми супутниками. Є також такі, які можна їсти іншим видам або їх потомству.

Одним з аспектів, який слід врахувати, є основні потреби у типі риби, яку ми хочемо поставити. Наприклад, якщо ми шукаємо тропічна риба, температура води повинна бути вище 20 градусів. Якщо клімат нашого регіону має нижчі температури, риба загине. Очевидно, що ми не можемо мати ставок із морською водою, або, якщо він є, його турбота повинна бути надзвичайною.

Вкрай бажано мати резервний акваріум на випадок, якщо хтось із риб захворіє або розмножується. У деяких із цих випадків ми можемо ізолювати рибу, про яку йде мова, так, щоб вона не впливала на решту чи виживання потомства.

Приклади ставкової риби

Як уже згадувалося раніше, важливо розумно вибирати, який вид риби ми збираємось ввести в наш ставок. Донедавна найпоширенішим був вибір риба кої за довговічність та стійкість. Однак наразі його продаж заборонений, тому доводиться шукати інші альтернативи.

Хоча ці східні риби чудові і відомі, існує безліч інших видів, які є ідеальними. Найбільш рекомендованими є ті, у кого опір і адаптація більші. Умови у ставках не такі штучні, як в акваріумах. Якщо рибу вивезти зі свого середовища проживання в акваріум, їй доведеться адаптуватися. В акваріумах процес адаптації відбувається швидше, оскільки характеристики екосистеми, де вона мешкала, відтворені з найдрібнішими деталями. З водоймою цього не відбувається. Тут умови екологічні, тому важливо добре відбирати.

Тоді я збираюся вам дати список з п’яти дуже витривалих і довгожителів риб для ставків. Крім того, вони мають ту перевагу, що можуть добре жити між собою.

Золота вуса (Barbus semifasciolatus)

Ця риба досить маленька. Він ледве досягає 7 см. Однак він дуже довговічний (здатний прожити 7 років). Ці риби погано витримують низькі температури, тому необхідно, щоб взимку ми переносили їх в акваріум вдома.

Щодо її поведінки, можна сказати, що вона досить мирна і потребує лише невеликих громад. Якщо ви хочете мати золоту косу, вам доведеться придбати принаймні шість.

Чуб (Leuciscus ides)

Ця риба відома як Качуело. Ці риби можуть жити до 20 років якщо за ними добре доглядати. Їй не потрібні інші риби, щоб процвітати в резервуарі, і нам не потрібно турбуватися про температуру. Ці риби походять з півночі, тому вони вже звикли до холоду.

Перець коридора (corydora paleatus)

Ви пам’ятаєте коридори? Вони ідеальні риба чисте дно. У цьому випадку вони допоможуть нам підтримувати дно водойми чистою. Це трохи менш довгожитель, ніж види, видно вище, але його життя досить довге, щоб захопитися ними. Вони можуть прожити до чотирьох років.

Щоб їх добробут був гарантованим, найкраще придбати шість екземплярів, щоб вони жили в невеликій громаді.

ЛящМех Абраміса)

Ця риба може жити до 17 років і досягати розмірів до 80 см. Недоліком цього виду риб є те, що, коли вони збільшуються, вони стають більш агресивними та різкими.

Золота рибка (карась Auratus)

Всім відомий золотий короп або змій риби, є одним із найпоширеніша риба у ставках. Їх вибирають завдяки своєму забарвленню та простоті розведення. Його розмір невеликий (вони досягають лише 20 сантиметрів). Вони настільки довгоживуть, що були зафіксовані зразки, які жили до століття.

Це риба з мирною поведінкою, яка не створюватиме проблем і не потребуватиме існування інших особ. Загалом, враховуючи легкість у догляді, бажано придбати більше одного змія.

Рибний корм для ставків

Ставкові риби потребують їжі, яка легко засвоюється і є максимально зручною. Якщо у водоймі є риба різних видів, важливо знати, в яких пропорціях ви повинні їх давати. Кожна риба потребує певної кількості їжі для задоволення своїх потреб. Найкращий варіант – мати рибу, яка має подібні потреби і яка, в свою чергу, не має проблем з поведінкою.

Найкраща їжа для риби це зазвичай коштує близько 8 євро. Її вистачає на деякий час нагодувати десяток риб.

Завдяки цій публікації ви можете підготувати свій ставок і розмістити для нього найбільш підходящі види риб. Насолоджуйтесь своїм ставком!

Повний шлях до статті: З риб » Риба » Ставкова риба

Скільки живуть акваріумні рибки

Риби – найдавніший клас водних хребетних тварин, які з часом стали мешканцями не тільки водойм і ставків, а й домашніх акваріумів. Риби, які живуть в акваріумі, відрізняються від своїх диких родичів химерною формою, кольором, розміром та іншими індивідуальними характеристиками будови тіла.

Як правило, яскраві акваріумні риби теплолюбні, вони відчувають себе комфортно при температурі води не менше 17оС, але є винятки і деякі види витримують низькі температури. Найпопулярніші сімейства акваріумних риб:
– коропові,
– белонтіевие,
– в`юнів,
– бичкові,
– представники сімейства сомів.

Варто відзначити, що тривалість життя будь-якого виду риб, завжди різна і залежить від безлічі супроводжуючих факторів, таких як вода, корм, чистота, температурний режим, кількість риб і їх сумісність один з одним.

Сполучуваність риб

Часто якщо кількість рибок занадто велике, тобто акваріум перенаселений, тривалість життя мешканців скорочується в рази.

Довго жити можуть лише ті рибки, які сумісні один з одним і підходять по класу сімейства. Також на тривалість життя рибки впливає її розмір: вважається, що маленькі рибки живуть від 1 до 5 років. Наприклад, поширені мечоносці і гуппі старіють до 3 років, чорний моруліус теж живе в середньому 3-4 роки, кардинал – 4-5, а лабео до 8 років.

Вважається, що рибки середнього розміру проживають 10 років, а ось найбільш великі особини можуть прожити і 15 років. Наприклад, середню тривалість життя в 5-15 років мають сомів, коропові 4-10 років, а всіма улюблені золоті рибки, астронотуси, ціхлазоми і навіть великі піраньї живуть від 10 до 30 років. Відомі випадки, коли великі коропи прожили в акваріумі довше свого власника, який помер у віці 78 років, що отримав в дар акваріум на повноліття.

Самці традиційно живуть на рік-півтора довше самок. Є деякі породи риб, самки яких гинуть при пологах. Статися це може з будь рибкою, але найбільше схильні гуппі і мечоносці.

Довкілля

Важливим фактором, що впливає на життя рибки, є зміна води в акваріумі і годівля. Якщо рідко міняти воду, в акваріумі будуть накопичуватися речовини, які негативно впливатимуть на органи дихання рибки і з часом почнуть їх пригнічувати. Риба, пересаджена з брудної води в чисту, вже не зможе відновитися і, швидше за все, загине.

У годівлі риб важливо розуміти, що краще не догодувати рибу, ніж перегодувати, адже якщо постійно закидати в акваріум корм, він буде псуватися, а риба буде постійно під`їдати недоїдки, які в подальшому вплинуть на її здоров`я, часто проявляючись у вигляді захворювань органів травлення.

Висока температура води в акваріумі теж скоротить життя рибки, так як в такій воді обмінні процеси протікають швидко, і організм риби старіє.

Якщо врахувати всі фактори, які були перераховані вище, тривалість життя рибок можна дійсно збільшити правильним доглядом. Головне розуміти, які умови будуть комфортні конкретної породі риб, пам`ятати про чистоту, температурі і стриманому годуванні.