Яка найвитриваліша порода коней

| | 0 Comments| 00:42
Categories:

Зміст:

Рейтинг найкрасивіших і найбільш незвичайних коней з усього світу

Коні – одні з найкрасивіших тварин в світі, а їх різноманітність і часом незвичність просто захоплює дух. Стрункі, граціозні, незвичайні забарвлення, приголомшливі руху – скакунами захоплюватися можна нескінченно. Однак багатьох людей цікавить питання, а яка найкрасивіша кінь у світі і чи є така взагалі? Звичайно ж, існує – відзначимо ми, але настільки велика різноманітність порід породжує не менше думок про те, хто найкрасивіший у світі кінь. Ми, грунтуючись на всесвітніх опитуваннях, деяких думках людей і найбільш частих запитах, склали якийсь рейтинг найкрасивіших порід. Не пропустіть і дізнайтеся, які вони – найкрасивіші коні.

  • 1 Арабська чистокровна
  • 2 Ахалтекінська кінь
  • 3 Іспанська або Андалузька
  • 4 Англійська чистокровна
  • 5 аппалуза
  • 6 Ліпіццанская
  • 7 лузітанскій
  • 8 Терская
  • 9 фризька
  • 10 Шайр
  • 11 Фотогалерея
  • 12 Відео «ТОП 20 кращих коней світу»
  • * Коментарі та Відгуки

Арабська чистокровна

про цю породі коней складають легенди, їх називають «багатством Сходу», подарунком Аллаха, східної перлиною. Звичайно ж, ми говоримо про одну з найдавніших і чистих порід в світі – про арабських скакунах. Тільки одного погляду на фото цієї тварини досить, щоб сказати – ось найкрасивіший кінь у світі. Деякі джерела вказують, що ця порода існує вже понад 5000 років і дала початок багатьом іншим культурним верховим.

Родзинка арабських коней криється в їх незвичайному будові тіла. Так, наприклад, на відміну від інших порід, у арабів є 17, замість 18 ребер, 5 поперекових хребців замість 6 і не 18 хвостових хребців, а всього 16. Також у них унікальний так званий «щучий» профіль, тобто, увігнута морда . Це обумовлено походженням і місцем формування породи, а саме Аравійський півострів з його суворим спекотним кліматом.

Ахалтекінська кінь

ахалтекінського скакуни вважаються другими в світі по красі і незвичайності після арабських. Це також дуже давня порода, яка сформувалася більше 3 000 років тому в пустелях Туркменістану, а саме в районі оазису Ахал. Спочатку ці скакуни виводилися для військових цілей, тому витривалість, сміливість і легкість коней були першорядними при тривалій селекції. Ці всі якості вони зберегли і донині, будучи кращими верховими кіньми в світі.

Крім того, ці коні відрізняються і зовні від інших, мають унікальні рисами. Як кажуть фахівці, це пов`язано не тільки з особливим місцевим кліматом Туркменістану, але і з тривалою ізоляцією Ахалтекинцев від інших порід. Ахалтекінцах відрізняються струнким, трохи сухорлявим, елегантним тілом, з красивою витонченою шиєю і невеликою головою. На відміну від інших порід, у Ахалтекинцев дуже рідкісна грива і хвіст, а також відсутній чубчик.

Іспанська або Андалузька

Ще одна порода, яка в світі заслуговує звання – «найкрасивіший кінь». Ці скакуни дали початок знаменитої Іспанській школі вищої верхової їзди і подальшої Віденської школі. А ще саме вони беруть участь в кінній кориді і національних шоу Іспанії, їх використовують для виїздки. Вважається, що в числі їхніх предків є східні берберійська, Варварійскіе і Арабські коні.

Незважаючи на свою досить велику конституцію тіла і масивний корпус, Андалузці прекрасні верхові коні. У них дуже елегантні рухи з високим ходом, благородна від природи постава, красиві пишні грива і хвіст. Вони чудово виглядають як упряжі, так і під сідлом.

Від природи у андалузцями злегка підставлені задні ноги, що робить їх поставу більш величної і зібраною. При цьому коні красиво вигинають шию і високо піднімають ноги. Але цим краще насолодитися на відео.

Англійська чистокровна

Ця порода коней – будову породистих скакунів, найдосконаліша і найкрасивіша, про що говорить навіть її назва. На англійський манер порода звучить як Thoroughbred, що означає – «виведена досконало». Сьогодні чистокровки служать генетичним матеріалом для поліпшення всіх верхових порід, а також для виведення нових. Сама ж порода розлучається виключно «в чистоті» (без домішок інших), тому називається чистокровної.

На сьогоднішній день англійська чистокровна – це ідеальний скакун і кінь для скачок. Вони мають дуже високою жвавістю – до 70 км на годину і унікальним будовою тіла. На відміну від інших вони мають більш велике серце, об`ємні легкі і відповідно більш широку глибоку груди. У них міцні витривалі ноги, дуже розвинені м`язи і суха голова з прямим профілем.

аппалуза

Незвичайна порода коней з унікальною плямистої забарвленням – Чубаров масть. Ці американські коні спочатку були знайдені в долині річки Полуоз у індіанського племені Неза Перса в XVIII столітті. Але забарвлення тварин була настільки незвичайна, що відразу ці невисокі, міцні конячки звернули на себе увагу. Сьогодні Аппалуза заслужено вважають одними з найкрасивіших в кінному світі.

Серед аппалуза виділяють 13 варіантів різноманітних плямистих забарвлень, проте найкрасивішим конем вважається той, який має масть під назвою паморозь – світлі цяточки на темному тлі. Також популярний забарвлення мармуровий, леопардовий і Чепрачний, як на фото.

Ліпіццанская

Ще одна порода, яка заслужила по праву називатися найкрасивішою. Ці білосніжні коні сьогодні складають основу Віденської школи верхової їзди. Саме для цих цілей їх розводять сьогодні на знаменитому австрійському кінному заводі Пібер. Ліппіціани бувають виключно сірої масті, а на другому році життя набувають зовсім білосніжну забарвлення. Це, звичайно ж, вигідно виділяє їх від інших порід.

Однак найголовніше якість цих скакунів полягає в їх надзвичайної гнучкості, витривалості, фортеці конституції. Ці коні з легкість виконують найскладніші трюки і елементи вищої школи верхової їзди. Вони роблять стрибки в повітрі, а ще стрибають з місця (Капріоль), що дуже складно і в природі тварини не здатні до такого трюку. Як вони це роблять, дивіться на відео.

лузітанскій

Хтось може подумати, що ця порода дуже схожа на Андалузії. Так, так і є і частково у них єдині предки. Можна з упевненістю сказати, що лузітано – це португальська варіант іспанських Андалузії. Крім дуже ошатною зовнішності з густою і пишною гривою і хвостом, ці скакуни мають унікальним природним рівновагою, тому дуже популярні в різних кінних шоу. Зокрема варто відзначити, що це найкраща кінь для кориди.

Терская

Молода вітчизняна порода, яка за красою і граціозності порівнянна тільки з арабськими скакунами. Ці коні були виведені в дуже красивому місці – в степовій зоні Північного Кавказу. Маючи відмінну зовнішність, вони також відрізняються витривалістю, невибагливість і хорошими верховими якостями. Щорічно ці коні завойовують призові місця в кінному спорті, а також підкорюють серця багатьох конярів далеко за межами батьківщини.

фризька

Цю породу називають «чорною перлиною Фрісландії». Спочатку виведені як коні для військових цілей і для перевезення вантажів, унікальна зовнішність сьогодні зробила цю породу однієї з найулюбленіших. Вона гордо носить звання «найкрасивіший кінь у світі». Думаємо, ви ані трохи не мали сумніву в цьому, поглянувши на фото фриз. Це ідеальні коні для красивих запряжек: ошатні, пишні.

Шайр

Незважаючи на те, що ці коні одні з найбільших в світі і відносяться до ваговозам, багато хто вважає їх дуже гарними. Ці скакуни традиційно є окрасою багатьох свят, кінних шоу і виставок. Вони дуже великі, але володіють красивим зовнішнім виглядом, пишною гривою і хвостом. Особливого шарму надають тварини пишні довгі фризи на ногах. Запряжці шайров завжди стане прикрасою будь-якого заходу.

Фотогалерея

Фото 1. Іспанська кінь з пишною гривою Фото 2. Ліппіціан виконує Капріоль Фото 3. Білий Шайр галопує по полю

Відео «ТОП 20 кращих коней світу»

У цьому відео пропонуємо продовжити насолоджуватися красою красивих тварин. Незвичайні масті доповнять загальний вигляд коней.

Найвитриваліші коні

Найвитриваліша порода коней, на думку фахівців, – це арабська чистокровна. Завдяки цій якості східні скакуни здатні залишити позаду себе на стрибках навіть англійських верхових, здатних розвивати величезну швидкість. Проте й інші породи коней, які стосуються різних напрямів, виявляють витримку.

Арабська порода коней

Найвитриваліші коні у світі

Арабська порода коней – найдавніша у світі. Її високо цінують і сьогодні, причому не лише за самобутність та красу, а й за завзятість та витримку. Ці тварини здатні долати величезні відстані за 1 день, задовольняючись мізерним харчуванням і практично не відпочиваючи.

Порода виведена на Аравійському півострові в період з 4 до 7 століття нашої ери. У давнину ці славні тварини постійно супроводжували бедуїнів і брали участь у загарбницьких битвах. Їхні риси характеру формувалися століттями у важких умовах пустель. Арабські скакуни швидкі, невтомні, витривалі, відрізняються прекрасним здоров`ям та довголіттям.

Арабський чистокровний кінь вплинув на розвиток породних ліній:

  • орловська;
  • лузітано;
  • берберійська;
  • ліпіціанська;
  • булонська;
  • першоронська та ін.

Увага! Характерними особливостями арабського скакуна є витончений увігнутий профіль, що нагадує щучий, виражені щіки та високо поставлений хвіст, який під час руху тримається вертикально.

Завдяки арабській крові багато сучасних пород коней наділені витривалістю. Серед них є як ваговози, так і представники теплокровних ліній.

Тяжковози, що володіють витривалістю

Шайри мають англійське походження. Їхніми предками були аборигенні кобилиці, що відрізнялися витривалістю та невибагливістю, фризи та фландерські коні. По батьківській лінії помісі успадкували великі габарити та силу, а по материнській – найкращі робочі якості.

Ці тварини – справжні гіганти. Їхнє зростання досягає 1,8–1,85 м, а деякі представники є рекордсменами в цьому плані. Шайри відрізняються правильною будовою тіла, мають широку розвинену грудну клітку, широку холку і спину, потужні кінцівки.

Сьогодні шайрських коней використовують для схрещування з представниками інших порід, щоб отримати витривалих, сильних та слухняних нащадків.

Радянський важковоз

Це вітчизняна породна лінія, виведена на кордоні Нижегородської області та Мордовії на основі місцевих дрібних, але витривалих селянських кобилиць та важковозів із Європи – суффольків та брабансонів. Завдяки такому змішанню кров`ю на світ з`явилася справді стоять породна лінія – радянська важкоупряжна.

Вона проявила себе з кращого боку – тварини мають величезну силу, витримку, вони здатні працювати без утоми. Радянський важковоз непогано складний. Для нього характерна масивна коротка шия з гарним вигином, розвинені груди, потужні передпліччя, міцні ноги зі стійкими великими копитами. Середнє зростання ваговоза становить 1,55-1,7 м.

Увага! Великі розмір і грубуваті форми скакуна компенсуються його добронрівним характером. Це слухняна і навіть флегматична тварина, яка з готовністю служить на благо людини.

Володимирська порода

Над створенням володимирських коней розпочали роботу наприкінці 19 століття. За основу взяли місцевих кобилиць, вони були добре пристосовані до місцевих умов, вирізнялися витривалістю та невибагливим характером. Їх схрестили з важковозами, що прибули з Європи, клейдесдалями.

Нащадок, що народився від цих коней, викликав інтерес не тільки у місцевих фермерів. Незабаром володимирські коні здобули широку популярність і в інших областях Росії, а пізніше поширилися в деякі країни Європи. Це найбільший важковоз вітчизняної селекції. Його зростання становить 1,65-1,72 м.

Володимирські коні – володарі великої горбоносої голови, довгої потужної шиї, широкої спини та глибоких грудей. Їх круп округлий, збитий, мускулистий, а кінцівки міцні та потужні з оброслі в нижній частині. Цій породній лінії властива гніда масть, рідше зустрічається ворона.

Володимирські тяжкоупряжні коні енергійні, працьовиті, сильні та дружелюбні. Одна з головних якостей – витривалість, передалося їм по материнській лінії.

Шотландська упряжна

Гордість Шотландії – витривала і сильна порода коней клейдесдаль. Вона створювалася близько 300 років тому на основі привезених з Англії бельгійських важковозів та місцевих обтяжених робітників кобил. Отримане потомство мало чудові ознаки. Надалі породу вдосконалили прилиттям крові шайрів, що призвело до збільшення росту тварин.

Сучасні шотландські клейдесдалі славляться гарним гармонійним складанням тіла, силою, міццю, витривалістю та поступливим характером. Вони досить високі – до 1,8 м у загривку. У середньому жеребець, що досяг трирічного віку, важить 1 тонну.

  • розкішні фризи білого кольору на ногах;
  • масті – чала, руда та різні варіації гнідого забарвлення;
  • добре обмускулений корпус та круп;
  • сильні передпліччя;
  • розгорнуті груди;
  • горбатий профіль;
  • стрункі сильні кінцівки з широкими суглобами та потужними п`ястями.

Увага! Клейдесдалі, незважаючи на великі габарити і величезну вагу, навіть будучи завантаженими, жваво біжать риссю, причому їхні рухи граціозні та красиві.

Австралійський кінь

Ще одна витривала порода коней – австралійська. Вона створювалася на основі генотипу чотирьох важковозів європейського походження. Під впливом різних кровей сформувалася незвичайна лінія коней, що не відрізняються рослістю, але добре пристосовані до місцевого клімату. Переваги австралійського скакуна:

  • невибагливість;
  • універсальність;
  • витривалість;
  • сила;
  • висока працездатність.

Тварини не можуть похвалитися красою і гармонійністю статури, у них велика голова, коротка щільна шия, потужний тулуб і короткі ноги, зате вони чудові помічники. Австралійському важковозу властиве однорідне забарвлення вовни, а масть може бути будь-якою, за винятком білої.

Легкоупряжні, верхові та рисисті коні, що відрізняються витривалістю

Не тільки тяжкоупряжним породам властива така якість, як витривалість. Теплокровні породи теж виявляють його. Найневтомнішими визнані скакуни:

  • орловський;
  • донський;
  • карачаївський;
  • український.

Орловська рисиста

Наприкінці 18 століття граф Орлов зайнявся розведенням коней. У нього була мрія – створити ідеального скакуна, який би поєднував у собі кілька якостей:

  • красу;
  • грацію;
  • рослість;
  • вміння жваво і довго бігти стійкою риссю.

Граф купив у турецького султана жеребця арабського походження. Це був статний великий кінь, його назвали Смітанкою. Саме від нього бере початок орловська порода рисистих коней. Жеребець прожив лише рік, але за цей час встиг залишити потомство. Один із його синів після схрещування з жвавою кобилою з Данії став родоначальником породи, його звали Полкан.

Орловські рисаки дуже красиві, високі, швидкі та невтомні. Аналогів їм у світі немає. Сьогодні ці чудові скакуни використовуються у забігах, де отримують призові місця. Завзятість і витримка передалися їм від арабських предків, а вони є найвитривалішими кіньми у світі.

Орловській рисистій породі властива сіра масть, суха невелика голова з акуратним профілем і щоками, що виділяються, як у арабів. Шия досить довга, гарно вигнута, витончена. Спина щільна, мускулиста, груди широкі, а ноги сухі та довгі. Орловський кінь, що біжить риссю, приковує погляди граціозними легкими рухами.

Донська порода коней

Донеччани – це козацькі коні, виведені в 18-19 століттях на території Ростовської області в Росії. Головна їхня особливість і водночас перевага – уміння долати великі відстані. За 1 добу кінь донський породи здатний пробігти 300 кілометрів. Це можливо завдяки силі та витривалості, яка пояснюється присутністю в генотипі донеччан арабської та англійської крові.

У 1951 році на конезаводі імені Будьонного проводилися випробування, в ході яких добірні жеребці донської породи мали проходити щодня 120 км протягом 2 тижнів. За результатами експерименту з`ясувалося, що тварини могли б продовжувати в тому ж дусі і далі, таке навантаження виявилося для них незначним. Ці дивовижні коні не бояться ні спеки, ні холоду.

  • витончена голова середнього розміру з рухливими вухами та виразними очима;
  • подовжений корпус із добре розвиненим м`язовим рельєфом;
  • пряма гарна спина;
  • глибокі груди;
  • довгі стрункі жилисті ноги з великими копитами;
  • масті: гніда, руда, ворона.

Карачаївська

Карачаєвські коні родом із Кавказу. У 15-16 століттях вони були вірними супутниками кочівників, що закріпило в них певні якості – невибагливість, витримку, пристосованість до клімату гористої місцевості. Пізніше до них прилили кров арабських чистокровних скакунів, це зробило їх ще витривалішими та працездатними.

Увага! Карачаєвські кобили відрізняються високою плодючістю та дають багато молока.

  • невисокий зріст – 150–160 см у загривку;
  • суха конституція;
  • горбоноса компактна голова зі строгими вушними раковинами;
  • масивність грудної клітки;
  • опущена область крупа;
  • м`язові довгі передпліччя;
  • щільна спина з невеликим прогином;
  • худі жиласті ноги з міцними копитами;
  • для карачаєвських скакунів характерні ворона, гніда і каракова масті.

Українська верхова порода

Історія походження цієї породної лінії бере початок від запорізьких козаків. Їхня кіннота не відрізнялася могутністю і силою, але виявляла витривалість. Розведенням власної лінії коней козаки займалися тривалий час, але Будьонний вирішив створити нову породу сильних та швидких скакунів на основі арабських чистокровних, ахалтекинських, угорських та вже наявних місцевих.

Українська порода коней

Спочатку племінна робота проводилася на Дніпропетровщині, а з 1952 року підключилися ще кілька конезаводів. За 40 років селекції вдалося досягти відмінних результатів. Вийшов великий кінь з гармонійною статурою, широкими грудьми, масивною головою і довгою шиєю.

Українська порода зареєстрована у 1990 році. Вона використовується для їзди верхи та у легкій упряжі, підходить для занять спортом. Відмінні риси характеру:

  • дружелюбність;
  • енергійність;
  • кмітливість, швидке навчання;
  • витривалість.

Кожна з представлених в огляді порід коней тією чи іншою мірою має витримку. Але в цьому відношенні є безумовні лідери – це арабські чистокровні та донські. Темперамент цих тварин сформований зовнішніми умовами, в яких вони перебували протягом століть.

Породи коней

Хто не любить коней? Це красиві, елегантні та сильні тварини, які можуть жити в дикій природі або бути домашніми. Ці ссавці, що належать до сімейства конячих, століттями живуть поруч з людьми, які використовували їх для вантажів, транспорту, спорту та військових цілей. Тому не дивно, що їх почали розводити відповідно до здібностей кожного. Сьогодні в усьому світі існує понад 300 порід коней.

Хоча деякі непарнокопитні відносно малі, інші можуть вирости до 185 сантиметрів. Одні більше підходять для перегонів, оскільки їхня сильна сторона — біг, а інші — для важких польових робіт, оскільки їхня сила виділяється над іншими. Ось ми йдемо до коментарів найвідоміші породи коней Якщо вам подобаються ці вражаючі тварини, продовжуйте читати.

Які породи коней існують?

Як це сталося з іншими тваринами, такими як собаки, коти чи кролики, людина створила величезну кількість різних порід коней, щоб підвищити здібності кожної з них. В даний час більшість з них використовуються для різних видів спорту та турнірів. Сьогодні вважається, що існує понад 300 порід коней. Давайте подивимося невеликий список з найвідомішими:

  • Ахалтекінський
  • альбінос
  • справжня зміна
  • Андалуз
  • Аппалуза
  • арденський
  • Астуркон
  • авеліни
  • Azteca
  • Баваро
  • Бербер
  • Берберський
  • Болоньєзе
  • брабант
  • Бретонський
  • брамбі
  • оленяча шкіра
  • Будьонного
  • Камаргальська
  • каспійська
  • Клівленд Бей
  • Клайдсдейл
  • валлійський качан
  • comtois
  • Коннемара
  • Criollo
  • американський хрестоносець
  • Аргентинський хрестоносець
  • Американський куотер хорс
  • Канадський кінь квартер
  • Дейлс
  • Дартмурського
  • Допомога по безробіттю
  • Фалабелла
  • Впав
  • фьорд
  • Фокс Троттер Міссурі
  • Фредеріксборг
  • Фрайбергер
  • Фризський
  • Гельдерланд
  • Готланд
  • Groningen
  • Хакні
  • Haflinger
  • Ганноверський
  • голландська теплокровка
  • holstien
  • угорський
  • Ірландський мисливець
  • кабардинська
  • Карабах
  • Карабаїр
  • кладрубер
  • Ліпіцанер
  • Лусітано
  • Майоркін
  • Меноркіна
  • монгольський
  • Морган Кінь
  • Мустанг
  • Ноніус
  • Норікер
  • Ольденбург
  • Palomino
  • Плавний крок
  • Перевал Теннессі
  • Французький першерон
  • Перуанське проходження
  • Поні: американські, валлійські, англійські розфарбовані, англійські сідлові
  • Англо-аравійська чистокровна
  • чиста іспанська порода
  • Рябий
  • Арабська Чистокровна
  • англійська чистокровна
  • Салернітано
  • Сан-Фрателано
  • Шаг’я
  • американське крісло
  • Французьке крісло
  • Shire
  • Італійське крісло
  • Соррайя
  • Північношведський
  • шведська теплокровка
  • швейцарська тепла кров
  • тарпан
  • Терськ
  • Тяжлива (п’ять порід): датська, голландська, ірландська, рейнська важка, шлезвізька
  • Торич
  • Трахнер
  • французький рисак
  • орловський рисак
  • вятка
  • Володимир
  • Waler
  • Австралійський Уолер
  • Вестфальський
  • Велика Польща

Плюс коні теж. можна диференціювати за групами. Вони такі:

  • коней для вестерну
  • іноходити
  • Чиста кров
  • теплокровні
  • холоднокровним
  • Поні

Холоднокровні коні vs. теплокровні

Коли ми говоримо про холоднокровних коней, ми зовсім не маємо на увазі величезних, схожих на рептилій тварин. Усі конячі, незалежно від породи, є теплокровними ссавцями. тим не менш, вміти диференціювати їх відповідно до їхніх характеристик і функцій, у світі верхової їзди їх почали називати «холоднокровними конями» або «теплокровними конями».

Таким чином, всіх тих коней, призначених для вантажів і тягли, називали «холоднокровними». Це, як правило, великі за обсягом і мускулисті породи. Вони, як правило, повільніші, але водночас сильніші. Натомість «теплокровні коні» — це всі ті, що призначені для верхової їзди. Намір цієї назви полягав у тому, щоб вказати, що ці конячі були більш пильними, швидкими та енергійними.

Які найкращі породи скакових коней?

Деякі породи коней давно тренують і розводять для перегонів. Залежно від модальності змагання, порода, яку обирають вершники, змінюється. Далі ми розповімо про п’ять найпопулярніших.

Чиста кров

Хоча загальна думка полягає в тому, що всі скакові коні належать до «чистокровних», це правда Є лише одна порода, яка офіційно носить цю назву. Чистокровна порода з’явилася в XNUMX столітті в Англії. Це було досягнуто шляхом схрещування берберійських і арабських жеребців і в цілому чотирьох британських кобил. Метою цієї суміші було отримати швидких бігунів на дистанції.

Сучасні чистокровні породи походять від трьох імпортованих самців: Дарлі Аравіан, Голдофін Барб і Байверлі Турк. Шерсть у цих конячих зазвичай кислиця, каштан, каштан або крапка. з білими плямами як на нижній частині ніг, так і на морді. Що стосується висоти, то вона становить близько 1,63 метра.

Чверть милі

Також квартерхорс вважається однією з кращих порід скакових коней. Це результат схрещування чистокровної та сідлокровної породи на заході Сполучених Штатів. Ваше ім’я завдячує цим вам на його здатність бігати на 400 метрів.

Незважаючи на те, що це відносно низька коня, її тіло кремезне та широке. Початки цієї породи швидкі і Він здатний розвернутися і зупинитися за лічені секунди. За темпераментом це спокійний кінь. Серед його найбільш помітних характеристик – стабільність, швидкість і стійкість.

Арабська

Ще одна порода коней, яку слід виділити для перегонів, – арабська. Завдяки своїй стійкості, сильному характеру та інтелекту він є одним із найвідоміших скакових коней. Крім того, Арабська кінь – одна з найчистіших і найдавніших порід, які існують. Завдяки війнам і торгівлі ці конячі досягли інших широт. Для кочових жителів пустелі і бедуїнів ці коні мають дуже високу цінність, так як легко піддаються дресируванню і виявляють велику схильність до навчання. Ми також не можемо забувати про його вражаючу красу, яка помітна неозброєним оком.

Аппалуза

У середині тридцятих років Аппалуза була створена в Айдахо, місті в США. Це також одна з найбільш рекомендованих порід коней для перегонів. Найбільш відмінною рисою цієї тварини є його хутро, оскільки воно повне плям і веснянок. Він може бути як леопардовим, так і плямистим, мармуровим або сніжинковим. Сьогодні це одна з найшвидших порід коней у світі.

Американська фарба

Коли ми говоримо про American Paint, Це типова коня, яку використовують західні ковбої в Сполучених Штатах. Їх вважають однією з найкращих порід скакових коней, оскільки вони надзвичайно швидкі та дуже схожі на куортерхорс, за винятком шерсті, яка зазвичай заплямована або пофарбована. Крім краси, американські фарби користуються здатністю подорожувати на великі відстані.

Яка порода коня найкраща для верхової їзди?

Будь-який кінь, який відповідає певним характеристикам, які роблять його придатним і придатним для верхової їзди, вважається верховою їздою. Коли почали приручати конячих, найбільш пристосованими і відібраними для верхової їзди були арабські та англійські чистокровні. Тому не дивно, що багато порід, отриманих в результаті схрещування засновників, також відповідають вимогам бути верховими кіньми. Сьогодні існують верхові породи, які належать до різних країн, наприклад, ісландська кінь. Цей вважається холоднокровним, що суттєво відрізняється від європейських стандартів у плані верхових коней. Однак він відповідає певним критеріям і високо оцінений за цю діяльність.

Якості, що визначають верхових коней, змінилися з часом. У минулому було дуже важливо, щоб вони були сильними та міцними, але на початку XNUMX століття це змінилося. З появою двигунів конярство зосередилося на конярському спорті та дозвіллі. З цього моменту вони стали дуже важливими спритність і легкість коней, окрім стилізованої мускулатури та найстійкіших зв’язок. Це важливі аспекти, щоб тварини могли краще витримувати всю суворість, пов’язану зі спортивними заняттями.

З іншого боку, для проведення дозвілля шукали коней з великим опором щоб мати можливість здійснювати далекі подорожі. Крім того, для цих випадків важливо, щоб тварина мала a керований і поступливий характер.

Верхові коні

Сьогодні існує понад 160 різних порід коней, призначених для верхової їзди, не враховуючи маленьких поні. Зараз ми побачимо список найпопулярніших верхових коней як на рівні відпочинку, так і на спортивному рівні.

  • Англійська порода: Спорт, верхова їзда, кінні маршрути
  • Арабська: Спорт, верхова їзда, кінні маршрути
  • Перуанський пасо: катання на конях
  • Прогулянки Теннессі: Верхова їзда
  • Ісландська: Верхова їзда
  • Аппалуза: кінні стежки
  • Квотер Хорс: Кінні маршрути
  • Гарячий голландець: кінний спорт
  • Ганновер: кінний спорт
  • Ольденбург: Кінний спорт
  • Вестфальський: Кінний спорт
  • Голштинер: кінний спорт
  • Чисто іспанська гонка: кінний спорт
  • Тракене: кінний спорт
  • Французьке сідло: кінний спорт

Хоча різноманітність порід коней, які ми можемо знайти, величезна, усі вони унікальні та виняткові. Коні — величні ссавці, без яких люди не були б там, де вони є зараз. Хоча нам може подобатися спорт з тваринами або їх дресирування більш-менш, Ми повинні завжди виконувати їх або підтримувати їх з повагою та без поганого поводження з ними.