Що потрібно робити при хронічному тонзиліті

| | 0 Comments| 00:23
Categories:

Як лікувати тонзиліт?

  1. Полоскання горла. Навіть звичайна чиста вода буде ефективною при ангіні. …
  2. Часте та рясне пиття. …
  3. Обробка хворих мигдалин антисептичними засобами. …
  4. Парові інгаляції. …
  5. Зігрівальні процедури – розтирання, компреси, гірчичники. …
  6. Дихальна гімнастика. …
  7. Масаж. …
  8. Лікування медом та прополісом.

Впливають на виникнення тонзиліту переохолодження, неповноцінне харчування, перевантаження (послаблений імунітет). Розвитку хвороби сприяють розрощення аденоїдної тканини, хронічний синусит, викривлення носової перегородки, хронічний риніт.

Боротьбі з лихоманкою можуть допомогти холодні компреси на лоб та шию, а також правильне зволоження шляхом пиття води, малинового соку або чаю з лимоном.

Гостра їжа: Їжа з високим вмістом спецій та гострих інгредієнтів може подразнювати горло та погіршувати стан при тонзиліті. Кислі продукти: Кислі фрукти та соки, такі як апельсини та грейпфрути, можуть подразнювати горло та збільшувати біль при тонзиліті.

Існує три типи тонзиліту: Гострий тонзиліт: зазвичай симптоми тривають 3 або 4 дні, але можуть тривати до 2 тижнів; Рецидивуючий тонзиліт: коли пацієнт хворіє на тонзиліт декілька разів протягом року; Хронічний тонзиліт: інфекція триває більше двох тижнів.





Як мовилося раніше, захворювання виникає за відсутності чи некоректнім лікуванні гострого тонзиліту (ангіни), а також ларингіту та фарингіту. Близько 40% пацієнтів …