Що може бути з куприком

| | 0 Comments| 21:52
Categories:

Протягом 1-2 тижнів після отримання травми у пацієнта періодично можуть виникати розпираючі, давлючі або тупі болі при будь-якій напрузі на ділянку куприка. Наприклад, під час дефекації, сидіння або вставання. Дискомфорт помірний, на якість життя не впливає.

Характер болю: тупий, ріжучий, колючий, пульсуючий, у вигляді спазму. Вона може віддавати в стегно, криж, сідниці. Неприємні відчуття виникають ночами та посилюються під час ходьби.

Причинами такого болю може бути сидячий спосіб життя, різкий удар в області куприка, пологи, вивих чи перелом, інфікування тканини та запалення, простатит. Симптомами, при яких варто терміново звернутися до лікаря, є поява болю, синців в області куприка, підвищення температури, зміна ходи та нахили під час сидіння.

Як лікувати кісту куприка Лікування кісти куприка тільки хірургічне: при нагноєнні – розтин гнійника, при хронічному запаленні – планове радикальне висічення кісти з пластикою шкіри і частковим ушиванням рани.

Кіста куприка – це захворювання, для якого характерне утворення овальної капсули в області крижів. Кіста формується при збої під час внутрішньоутробного розвитку ембріона і локалізується в міжсідничній складці.





Больовий синдром в районі куприка може спостерігатися у таких випадках: 1. Травматичні впливу. Відбуваються як підсумок падіння на сідничні м’язи. Включають розтягнення, переломи, синці; 2. Кіста. Розвивається як генетична аномалія розвитку, внутрішньоутробно. Механічні …