Пресоване мясо в домашніх умовах зі свинячою

| | 0 Comments| 20:45
Categories:

Страви зі свинини

Супи з свинини дуже наваристі і досить жирні, а відбивні виходять ніжними і соковитими. Приготувати зі свинини можна не тільки повсякденні страви, свинина часто зустрічається в копченому вигляді: рулька, свинячий окіст, буженина, а так само різні ковбаси. На Великдень стіл прикрашається готової свинячою головою або цілим запеченим поросям. До речі, це м’ясо дозволено вживати не у всіх релігіях так, наприклад, в ісламі та іудаїзмі свинина заборонена.

Пропонуємо вам приготувати стейк зі свинини на сковороді. Стейк (від давньогрецького “смажити” ) – якісно приготовлений товстий шматок м’яса, який вирізали з туші тварини поперек волокон. Історія стейка сягає своїм корінням у часи Стародавнього Риму. Стейк зі свинини – це досить просте рішення приготування м’яса, займає мінімум часу. Стейк зі свинини на сковороді має багатий аромат і чудовий смак, перетворюючи звичайний вечеря в святковий.

Якщо ви чекаєте гостей і хочете їх пригостити надзвичайно смачним м’ясом – приготуйте їм ніжні відбивні . Під хрусткою ніжною скоринкою знаходиться соковите і ароматне м’ясо. Воно буде таким апетитним, і так буде пахнути на вашому святковому столі, що навіть затятий вегетаріанець не зможе встояти, щоб не поласувати хоча б однієї відбивною. Наші ніжні відбивні мають неповторний і незабутній смак – це ми вам гарантуємо.

М’ясо в духовці можна готувати різними способами. Пропоную вашій увазі найпростіший рецепт запікання м’яса в фользі , який поза сумнівом сподобається господиням і буде відмінним гарячою стравою на святковому столі!

Страви, приготовлені гасінням, не тільки дуже смачні, але і дуже корисні. У гасіння безліч переваг перед смаженням: тушкованих продуктах краще зберігаються вітаміни і мікроелементи, не утворюються шкідливі речовини і канцерогени, як це може бути при згорянні неякісних жирів. Якщо вам потрібен простий рецепт смачного гарячого страви, тушкована свинина – те, що ви шукайте. Вона готується набагато швидше, ніж яловичина, а її м’ясо виходить ніжніша, соковитіша й м’якше.

Часом дуже хочеться просто соковитого і ароматного м’яса, при цьому немає часу або можливості виїхати на шашлик за місто. Крім того, ця страва не дуже-то корисно, хоча і апетитно. Саме в цьому випадку можна використовувати прекрасну альтернативу: приготувати стейк з свинини в духовці . На будь-якому святковому столі таку страву може виступити з великим успіхом як гаряче з гарніром. А також стейк може і повсякденним ситним блюдом завдяки тому, що готується він дуже просто.

Бігус – традиційне блюдо польської, литовської, білоруської і російської кухонь, яке заворожує своїм смаком і ароматом. Готується таке блюдо просто, так як на допомогу приходять самі інгредієнти, які виділяють сік і жирок, який так необхідний бигусу, щоб стати насиченим і по-справжньому смачним.

Мало яке блюдо зрівняється по ефективності впливу на чоловіче серце з смаженою шматком м’яса. А ось ребра з чорносливом гідно витримують конкуренцію. Це настільки просте і швидке в приготуванні блюдо, що з ним запросто впорається будь-який новачок. Добавок мінімум, з ребрами не потрібно нічого робити: ні вмочати в щось, не завертати, ні маринувати. Класичний дует – свинина і чорнослив, – як завжди на висоті, плюс соковитий цибулю, спеції і перець. Гармонія, ну що тут ще скажеш.

Піджарка зі свинини на сковороді – дуже смачне м’ясне гаряче блюдо, яке можна поставити навіть на святковий стіл. Готувати таке м’ясо – одне задоволення, адже воно не вимагає до себе багато вашого часу, а також не вередує на вогні. Головне, що таке блюдо дуже ситне і його можна навіть приготувати ввечері до вечері.

Хо-чу ма-са. А ще хочу нехай ненадовго, але відчути себе найяснішою особою. Королем, одним словом. А ви хочете? Тоді давайте спробуємо приготувати зараз м’ясо по-королівськи . Страва, треба сказати, не з самих складних у приготуванні. Так і продукти для нього потрібні найпростіші, які є, сподіваюся, в кожному будинку. Тим цікавіше ефект: з простих інгредієнтів виходить така смакота!

Домашня шинка – це всіма улюблене м’ясна страва, яке завжди прикрасить ваш святковий стіл. Звичайно, м’ясний делікатес можна купити в будь-якому супермаркеті, але смак домашнього м’яса не зрівняється ні з чим. Тим більше ви будете знати, з якого м’яса і спецій приготовлена ваша шинка. Наше домашнє м’ясне блюдо виходить дуже смачним, ароматним і соковитим. І головне – в ньому немає консервантів, тому і з’їдається шинка дуже швидко!

Якщо ви ведете активний спосіб життя, тоді свинина з квасолею може стати вашим ідеальним сніданком, обідом або вечерею. Це дивно легке в приготуванні блюдо насичує організм вітамінами, білками, мінеральними солями і багатьма іншими корисними речовинами! Ситно, смачно і недорого!

Коли в останній раз ви їли справжню домашню ковбасу? Більшість людей забігають в магазини, купують вже готові копчені або відварні напівфабрикати, навіть не замислюючись про те, що їдять і чи є в такій ковбасі м’ясо. Домашня свиняча ковбаса це величезна альтернатива магазинним варіантів – соковита, ніжна і справжня!

Свинина з грибами в сметанному соусі є досить ситним і насиченим стравою. Воно може виступати в якості самостійного, так як гриби можна вважати гарніром, а в додатковому соусі страва не потребує. Але поряд з цим ви можете подати до нього рис, картоплю чи овочі-гриль і тоді воно стане взагалі повноцінним і будь-вечеря з ним буде просто вбивчим: ситний, смачний і незабутнім.

Січеники – дуже популярна страва української кухні. Вони готуються з фаршу м’ясного, рибного, овочевого або комбінованого. Відразу виникає питання: так що ж означає слово «сиченик»? Швидше за все, воно походить від дієслова «січ», таким чином, січеники – це січені або подрібнені котлети. Процес приготування займе хвилин 10 – 15, не більше. А хто спробує це блюдо, напевно закохається в нього назавжди.

Гуляш зі свинини – блюдо, яке прийшло до нас з угорської кухні. В оригіналі – це густий м’ясний суп з яловичини або свинини. Але наші кухарі й господині за час готування трансформували дане блюдо в тушковане м’ясо з підливою, з овочевими інгредієнтами, серед яких: цибулю, моркву, болгарський перець і т.д. Як вже було згадано вище, при приготуванні можна використовувати яловичину або свинину. Вважається, що з ніжної телятини виходить особливо смачний гуляш. Але, з не дуже жирної свинини, за своїми смаковими якостями та ароматом, свинячий не поступиться жодному іншому.

Приготувати другу страву на свято або просто урізноманітнити щоденне меню можна за допомогою звичних продуктів, наприклад, таких як овочі і м’ясо. Свинина з картоплею в духовці – це страва, приготувати яку не складе великої праці, зате смак настільки ніжний, що просто пальчики оближеш. А все тому, що запікаються овочі із м’ясом у вершках, ароматних спеціях і під фольгою.

Гуцульська кухня багата різними цікавими в приготуванні і смачними стравами. Сьогодні хочу представити вашій увазі одну дуже ситне, неймовірно ароматне і дуже просте блюдо – банош по-гуцульськи . Це страва є повсякденною їжею в кожній гуцульській родині, варять це блюдо дуже часто 3-4 рази в тиждень. Банош до недавно вважався їжею бідняків, яка рятувала гуцулів від голоду. Зараз це страва з кукурудзяного борошна і сметани стало традиційним стравою гуцулів і вважається делікатесів.

Готувати і подавати страви в горщиках – одне задоволення. Особливо смачним і соковитим вийде печеня по-домашньому в горщиках . та й готувати це блюдо не складе особливої праці. Завдяки нашим інгредієнтів, печеня вийде таке смачне і ароматне, що буде неможливо встояти від спокуси, щоб не спробувати його.

Запечені страви – це не тільки незабутньо смачно, але і найпростіший спосіб приготувати смачну вечерю, не годинами простоюючи біля плити. М’ясо у фользі з овочами виходить дуже соковите, ніжне й ароматне. Фольга гарантовано не дозволить йому підгоріти, навіть якщо ви вмудритеся забути про нього, що в загальному-то нереально, з урахуванням того, що з духовки будуть поширюватися запаморочливі запахи.

Одним з найулюбленіших страв чоловічої половини людства були і залишаються свинні шніцелі. І улюблені не тільки для їжі, але і для приготування! Чому – хто знає? Може тому, що приготування досить мужнє: м’ясо відбити треба, гарненько натерти спеціями? Не важливо! Важливий незабутній смак приготування коханою людиною цієї страви, а також і швидкість приготування! Отже, шніцель свинячий!

Страви зі свинини — 42 рецепта приготування м’яса

Саме другі страви з свинини найчастіше з’являються сьогодні на святковому і повсякденному столі. Це смачне, доступне м’ясо, яке легко готується. Далі опубліковано понад 40 рецептів цікавих і вдалих страв з нього.

Страви з свинини в духовці

Другі страви з свинини завжди виходять дуже ситними. В якості гарніру до них смачно подавати асорті зі свіжих або маринованих овочів, а також різноманітні салати.

Свинина, запечена по-французьки в духовці

Інгредієнти: 620 г корейки без кісточки, 2 свіжих помідори, майонез за смаком, 2 шт. цибулі-ріпки, сіль, мелений перець, 90 г сиру.

  • Корейка нарізається однаковими скибочками. Їх товщина повинна вийти не більше 1-1,2 див
  • Шматочки відбиваються, укладаються на промаслений лист. Зверху розподіляється сіль і мелений перець.
  • Далі йдуть цибульні полуколечки, кружечки помідорів і майонезна сітка.
  • Залишається рясно присипати блюдо тертим сиром.

Запікається свинина в духовці 35-40 хвилин при температурі 180-190 градусів. Далі її потрібно обов’язково залишити на листі на деякий час, щоб шматочки ввібрали в себе сік, що виділився.

Медальйони з м’яса свинини

Інгредієнти: півкіло вирізки, 70 г масла вершкового, 2 пучка кмину, сіль.

  • Свинину нарізати невеликими, але товстими шматочками (близько 4 див).
  • Далі вони обсмажуються на розпеченому маслі з обох сторін. Спочатку – на соняшниковій, а потім – на вершковому маслі.
  • У сковорідку додається сіль, чебрець.

Обсмажування триває до появи апетитною скоринки на м’ясних шматочках.

Свинячий карбонат у фользі в духовці

Інгредієнти: 620 г карбонату свинячого, 2 головки цибулі, 2 ч. л. горошку запашного перцю 1 ч. л. меленого, щіпка коріандру в зернах, сіль, 2 гілочки чебрецю.

  • Всі спеції, подрібнений чебрець і сіль змішуються, після чого ними зі всіх сторін натирається шматок м’яса.
  • З крупно шинкованої цибулі на аркуші фольги робиться «подушка» для свинини. Зверху укладається м’ясо.
  • Покриття щільно запечатується та «конверт» вирушає в прохолоду на пару годин.
  • Запікається карбонад 45-55 хвилин при середній температурі.

Подається м’ясо до столу зі звичайним кетчупом або будь-якими соусами на основі томат-пасти.

Оригінальний варіант запікання з ківі

Інгредієнти: 420 г м’яса, 2 стиглих (нетвердих) ківі, 80 г сиру, сіль.

  • М’ясо довільно ріжеться невеликими шматочками.
  • Фрукти спочатку позбавляються від шкірки, після чого рубаються товстими кружечками.
  • Сир крупно треться.
  • У ємність для запікання, змащену мінімальною кількістю масла, укладається м’ясо в один шар. Зверху воно посипається сіллю.
  • Далі розподіляються шматочки ківі і сир.

Страва буде запікати в добре розігрітій духовці близько півгодини.

Свиняча відбивна, запечена з помідорами

Інгредієнти: півкіло карбонату, 2 цибулини, 180 г сиру, 4-5 помідорів, часник, сіль, 2 ст. л. французької гірчиці і стільки ж легкого майонезу, суміш перців.

  • Карбонат ріжеться плоскими шматочками (товщина — близько 2 см), злегка відбивається, солиться, перчится і викласти на деко.
  • Часник пропускаємо через прес, після чого з’єднується з тертим сиром та іншими інгредієнтами, крім томатів.
  • Лук ріжеться кільцями, помідор — кружальцями.
  • Овочі по черзі викладаються на м’ясні шматочки.
  • Зверху вони покриваються гірчично-майонезній масою.

В дуже гарячій духовці страва готується близько години.

Щоб відбивні не підсихали, варто покрити їх фольгою.

Свинячий шніцель по-домашньому

Інгредієнти: 630 г м’яса, чорний перець, 2 сирих яйця, трохи пшеничного борошна і сухарній крихти, 4-5 ст. л. вершкового масла і соняшникова олія для смаження, сіль.

  • Свинину нарізати порційними шматочками і через харчову плівку відбивається спеціальним молотком.
  • В одній глибокій тарілці збиваються яйця. На дві інші плоскі висипається сухарна крихта і борошно.
  • М’ясні шматочки натираються сіллю і перцем, після чого по черзі умочують в борошно, яйце і сухарную крихту.
  • Спочатку шніцелі обсмажуються до рум’яності в розпеченому соняшниковій олії, а потім на пару хвилин нудяться в маслі.

Перед подачею до столу страву викласти на паперові рушники.

М’ясний хліб по-баварськи

Інгредієнти: 380 г м’якоті свинини і яловичини, 180 г свинячого сала, 80 г льоду, дрібна сіль, пучок майорану. Як приготувати таку страву з м’якоті свинини і яловичини, розповідається далі.

  • М’ясо позбувається жив, нарізати невеликими шматочками.
  • В отриману масу додається сіль, приправи, скибочки сала після чого вона відправляється на годину в морозилку. Для рівномірного проморожування потрібно періодично помішувати продукти.
  • Підготовлене м’ясо з салом пропускається через м’ясорубку. Потім процес повторюється, але вже разом з подрібненим льодом.
  • Духовка розігрівається до 170 градусів. У нижній її відділ встановлюється ємність з водою.
  • Отриманий фарш щільно утрамбовується у форму, змащену жиром.

Випікається м’ясний хліб 80-90 хвилин при виставленої раніше температурі.

Запечений свинячий окіст з медової скоринкою

Інгредієнти: шматок окосту на кілограм, 8-9 часникових зубчиків, 1 ст. л. повидла зі слив, сіль, по щіпці меленого коріандру, кориці і кардамона, 1 ст. л. рідкого меду.

  • Форма застеляється двома великими шматками фольги. Посередині викладається окіст (жиром вниз).
  • У м’ясі робляться отвори, в які вставляються половинки часникових зубчиків.
  • В окремому посуді змішуються продукти, що залишилися. Соусом з усіх боків натирається свинина.
  • Заготівля загортається в фольгу.

Блюдо запікається 90 хвилин при 220-230 градусів. Далі приготування триває вже без покриття. В процесі потрібно постійно поливати шматок м’яса виділяється соком.

Свиняча шийка з часником

Інгредієнти: 720 г м’ясної шийки, ціла головка часнику, приправи для свинини, сіль.

  • Часник чиститься, кожен зубчик розрізається навпіл. Ними шпигається шматок м’яса.
  • Зверху свинина натирається сіллю і приправами.
  • М’ясо залишають маринуватися приблизно на годину.

Далі шийка запікається цілим шматком в гарячій духовці 45-55 хвилин.

Корейка на кістці в соєвому соусі

Інгредієнти: 570 г корейки, щіпка коріандру в зернах, суміш перців, половина маленького лимона, сіль, 3 ст. л. соєвого соусу.

  • Для маринаду в ступці подрібнюються всі заявлені спеції. До них виливається віджатий з лимона сік, соєвий соус і додається сіль.
  • Корейка цілим шматком натирається сумішшю.
  • М’ясо затягується плівкою і залишають на 20-25 хвилин.

Обсмажується свинина на великій кількості розігрітої олії до готовності.

Рулетики з свинини з грибами

Інгредієнти: кіло свинячої м’якоті, 380 г печериць, 90 г твердого сиру, ріпчаста цибулина, повний стакан молока, сіль, 3-4 гілочки чебрецю.

  • М’ясо нарізати порційними пластинами і відбивається. Далі воно натирається сіллю.
  • Для начинки змішуються і обсмажуються дрібні кубики грибів і цибулі. У масу додається сіль. Можна використовувати будь-які приправи.
  • На м’ясні заготовки викладається частину начинки і брусочки сиру. Кожна з них згорнути конвертом і закріплюється зубочистками.
  • Свинина обсмажується до рум’яності.
  • Далі рулетики перекладаються в форму для запікання і заливаються молоком. Поверх них викладаються гілочки чебрецю.

Залишилося запікати частування ще близько півгодини при середній температурі.

Рулька, запечена в пиві

Інгредієнти: 1 рулька, сіль, по дрібці сухого часнику, чебрецю і суміші перців, черешок селери, половина цибулини, 380 мл світлого пива, гілочка розмарину, 2 ст. л. соєвого соусу, 1 ст. л. меду.

  • Рулька викладається в миску і натирається сумішшю з солі, чебрецю і подрібненого розмарину.
  • Зверху виливається пиво. Під харчовою плівкою продукти будуть маринуватися 4-5 годин. Можна залишити їх на ніч.
  • Далі м’ясо перекладається в каструлю. До нього переливається маринад, додається подрібнену цибулю, селеру, а також сухий часник. Ємність відправляється на плиту.
  • На повільному вогні після закипання рулька вариться 70-75 хвилин.
  • М’ясо виймають з каструлі, за його шкірці наносяться хрестоподібні надрізи.
  • З 60 мл маринаду, соєвого соусу і меду готується суміш, якої потрібно з усіх сторін змастити рульку.

Свинина запікається ще 45-55 хвилин при середній температурі.

Домашня ковбаса

Інгредієнти: 4 кг м’яса, 670 г сала, 40 мл горілки, 80 г свіжого часнику, 1 ст. л. з гіркою сухого майорану і стільки ж свіжомеленого перцю (чорного), кишки – 7 м, 90 г крупної солі, 40 г цукрового піску.

  • Кишки добре промиваються.
  • М’ясо і сало ріжуться шматочками, пропускаються через решітку м’ясорубки з великими отворами.
  • До свинини відправляється роздавлений часник, всі сухі компоненти і горілка.
  • Після ретельного перемішування маса відправляється в прохолоду приблизно на годину.
  • Кишки наповнюють фаршем за допомогою спеціальної насадки м’ясорубки. Коли ковбаска буде бажаної довжини, її треба пару разів прокручувати навколо своєї осі і перев’язувати ниткою.
  • Отримані заготовки залишаються просушитись на ніч.

Далі їх можна смажити, запікати або варити.

Кордон блю з свинини

Інгредієнти: 2 шніцеля, сіль, спеції, 8 скибочок шинки, 4 скибочки сиру, велике яйце, трохи борошна, сухарна крихта.

  • Шніцелі добре відбиваються, солятся і перчатся.
  • Зверху кожного викладається половина скибочок шинки і сиру один на одного. Заготовки акуратно згортаються рулетами і закріплюються зубочистками.
  • Кожен рулетик обвалюється в борошні, мачає в збите яйце, після чого його панірують сухарній крихтою.

Далі м’ясо можна також обсмажувати на сковороді до рум’яності або запікати в духовці.

Святкова буженина з м’яса

Інгредієнти: кіло свинини, 1 л очищеної води, по 1 ч. л. сушеного меленого базиліка, орегано і гранульованого часнику, 2 ст. л. кухонної солі, лавровий листочок.

  • У воду укладаються всі приправи, сіль і лаврове листя. В отриману суміш на добу занурюється м’ясо.
  • Далі свинина обсушивается. За смаком можна нашпигувати її свіжим часником.
  • Шматок обмотується декількома шарами фольги і обв’язується нитками.

Запікатися буженина буде 2,5—3 години при середній температурі.

Спробуйте нові рецепти: