Магазин інтернет віола вегетативні живці

| | 0 Comments| 18:19
Categories:

Насіння віоли оптом

Віола — чуттєві квіти для саду та будинку: вирощування з насіння.

Яскраві незвичайні квітки на мініатюрних зелених кущах викликають почуття розчулення і захоплення — віолою хочеться милуватися нескінченно. Навіть якщо у вас вже є ця невибаглива квітка, її можна доповнювати новими сортами. Відкриваючи на світанку вікно, ви впустите до кімнати свіже повітря, аромат квітів і насолодитеся казковим виглядом, ніби кожна квітка розкрилася саме для вас — купіть насіння віоли, щоб посадити в саду або на підвіконні та нехай кожен ранок приносить вам яскраві фарби.

Віола: опис домашніх квітів, сорти, відгуки.

Віола — квітуча рослина, поширена в основному в Північній півкулі, хоча окремі види представника сімейства Фіалкові ростуть в Африці, Південній Америці, Австралії. З науковим найменуванням Viola знайомі не всі, оскільки у нас частіше використовується назва братки.

  • висота — 15-30 см;
  • корінь — мичкуватий;
  • стебло — пряме;
  • листя — перисто-розсічене або просте;
  • квітка — поодинока, формується на довгій ніжці, діаметр до 7 см, неправильної форми, проста або махрова;
  • колір віоли — дуже різноманітний (однотонний, триколірний, з однією цяткою, ін.);
  • час цвітіння — залежить від сорту, найбільш тривале цвітіння у гібридних видів, які розкривають квіти все літо або двічі за сезон;
  • насіння — дозріває в коробочці, схожість до 2 років;
  • особливість — тіньовитривала і зимостійка.

Відома віола кілька тисяч років. Жителі Європи використовували квіти для декору урочистих подій, вплітаючи їх у вінки і гірлянди. З XVII століття почалася робота селекціонерів, яка не припиняється і сьогодні — квітникарі щорічно отримують нові чарівні сорти.

Найбільш поширеним видом є фіалка Віттрока, висота якої 20-30 см, а квітки (розмір 4-10 см) бувають всіляких забарвлень. Відчуття тепла подарує сорт Луна з жовтими пелюстками, легкість і вишуканість принесе Небесне сяйво, а насичений загадковий колір у Чорного короля. У квітниках і горщиках добре висаджувати триколірну суміш. Виведено незвичайні віоли для цінителів махрових квітів.

Популярний ампельний вид, оскільки низькорослі рослини розростаються квітучим килимом. За свій аромат цінується квітникарями віола запашна.

Віола: вирощування літників і багаторічників в домашніх умовах.

Ідеально, щоб посів віоли здійснювався на світлій ділянці, яка на кілька годин буде ховатися в тіні. Місце має бути на височині, щоб уникнути застою вологи у коренів. Насіння можна відразу висівати в сад. У травні-червні готують лунки, розкладають по 3 насінини, поглиблюючи всього на 5-7 мм. Присипають дуже тонким шаром ґрунту, зволожують. Проростуть вони швидко і вже через тиждень паросткам потрібно забезпечити захист від сонця у вигляді темної плівки. Знімають її через 15 днів. Квітнути братки почнуть на друге літо. Багаторічники часто висівають під зиму.

Розсадний метод дозволить насолодитися цвітінням в перше літо, до того ж він набагато надійніше. Посівний матеріал до березня замочують на 24 години в Епіні й розкладають в борозенки (субстрат краще взяти готовий для фіалок), присипають землею. Посіви зволожують, закривають склом і тримають при +15 °C.

Сіянці зійдуть через 7-10 днів, скло прибирають, а температуру знижують на 5 градусів, забезпечуючи розсіяне світло. Розсаду поливають, кожні 15 днів підгодовують мінеральним складом.

Пікіровку проводять після формування пари справжніх листочків. Деякі квітникарі повторюють пересадку ще раз через 15-20 днів, але це робити не обов’язково. Якщо розсада почала цвісти — нічого страшного, вона прекрасно приживеться у новому горщику або в саду.

Віола: посадка розсади з насіння.

Земля на обраній ділянці повинна бути дренованою, родючою. У квітні-травні готують місце, ідеально змішати перегній з дерновою землею, торфом, піском.

  • лунку готують під розмір кореня;
  • дистанція між рослинами 10-20 см;
  • сіянець поміщають в лунку;
  • субстрат ущільнюють, поливають.

Багаторічні види потрібно пересаджувати раз на 3 роки, ділячи кущ. Так ви розмножите улюблений сорт і омолодите рослину, щоб діаметр квіток залишався великим.

Посадка віоли та своєчасний догляд: фото в саду.

Поверхневому корінню віоли потрібна пухка помірно волога землесуміш. Зазвичай достатньо дощових днів, але іноді варто полити ділянку. Крім розпушування потрібно регулярно видаляти бур’яни та обривати зів’ялі квіти з коробочками. Підживлення передбачає внесення раз на місяць суперфосфату. Такі прості дії разом з розсіяним світлом від сонця дозволять вам насолоджуватися прекрасним тривалим цвітінням.

Багаторічники перед зимою прикривають ялиновим гіллям. З таким нехитрим укриттям вони витримають навіть тридцяти градусні морози. Підійде і сухе листя.

Viola неймовірно гарно уживаються, поруч з нею виграшно виглядають горді нарциси, грайливі маргаритки. Приємно милуватися на весняні фіалки в групі з пролісками, крокусами. Підходять низькорослі квіти для альпійських гірок, де їх доповнять жовтенькі дроки, ніжна армерія, іберіс.

У класичному квітнику братки чудово виглядають зі стрункими тюльпанами і чарівними незабудками. Культура прекрасно підходить для висадки в горщики, оскільки коріння поглиблюються всього на 20 см. У квітучому вигляді Viola прикрасить балкон, підвіконня, терасу. Де б ви не посадили віолу, вона буде захоплювати вас своїм цвітінням до морозів.

Купити насіння віоли в Україні.

З якісного насіння вийде без особливих зусиль виростити найрізноманітніші сорти віоли. На клумбі або в горщику вони займають небагато місця, зате заворожують своїми незвичайними квітами. Побачивши наявність невибагливих братків ваші покупці не пройдуть повз, тому можна не переживати і купити насіння різних сортів гуртом за вигідною ціною. Оформити замовлення можна в інтернет-магазині Яскрава, а забрати в найближчому відділенні пошти міста України: Київ, Синельникове, Хмельницький, Білицьке, Луцьк, Дрогобич, Черкаси, Прилуки, Миколаїв та ін.

Насіння віолі

Віола – це квітка з сімейства фіалкові. Ласкового її називають братками. Виростає в основному в помірному спокійному кліматі. Деякі види можна зустріти навіть в Андах, в Південній Америці, а також в тропічних бразильських лісах, в Новій Зеландії, в Австралії.
Опис
Віола – це трав’яниста багаторічна декоративна рослина із стеблами досягають іноді 30 см. Квітки у деяких видів зібрані в розетки, у інших – ростуть окремо. Забарвлення може бути однотонним, плямистим або смугастим. Цвіте віола в кінці травня або на початку серпня, в залежності від часу посадки. При правильному зберіганні насіння зберігає схожість кілька років. А замовити насіння віоли поштою дуже зручно і доступно.

Посадка і догляд

Вирощувати віолу на присадибній ділянці нескладно, але необхідно дотримуватися деяких рекомендації:
· Віолу розмножують насінням, висаджуючи у відкритий грунт, але багато квітникарів все ж вважають, що розсадний метод розмноження надійніше.
· Вирощувати розсаду можна почати вже в кінці лютого, тоді перші бутони можна буде спостерігати влітку.
· Для вирощування розсади підходить грунтова суміш для фіалок, яка продається в спеціалізованих магазинах для садівників.
· Викопують неглибокі канавки в ємкості для вирощування квітів, поміщають туди замочені насіння і зверху присипають тонким шаром землі. Потім поверхня землі вирівнюється, а зверху поливається водою.
· В саду для віоли вибирають відкриті місця з родючим грунтом, які можна створити з перегною, торфу, дернової землі і піску.
· Розсаду висаджують кущиками на відстані 10 см, землю ущільнюють і поливають.
· Рослину необхідно регулярно поливати, грунт рихлити, прибирати бур’яни, опале листя і квіти своєчасно зрізати.
Купити насіння віоли у нас в інтернет-магазині за оптимальною ціною. Доставку насіння здійснюємо по території України. У каталозі представлені різноманітні сорти рослин, щоб ви могли створити розкішний сад.

Насіння віоли

Віола – це невелика, але дуже приваблива рослина, яке прикрасить територію сплеском яскравих кольорів. Рослина в народі отримала кілька прізвиськ: «братки», через зовні схожих форм квіток, що розкрилися, хоча рослини мають унікальне забарвлення, і «триколірна фіалка». Вирощувати віолу з насіння можна як у відкритому ґрунті, створюючи квіткові ландшафтні композиції, так і в вазонах, якими можна озеленити тераси,альтанки і веранди. Купити насіння віоли можна в інтернет-магазині «Світ рослин», ознайомившись з різновидами віоли, фото і описом.

Основні принципи розведення віоли насінням

Щоб виростити віолу на ділянці, для початку слід вибрати спосіб вирощування:

  • Вирощування розсади віоли. Щоб до літа рослини розпустили квіти і залучали в сад метеликів і бджіл, слід подбати про вирощування розсади ранньої весни. Насіння сіють в період з кінця лютого по березень, коли світловий день стає тривалим і доводиться менше штучно підсвічувати рослини.
  • Літній посів на ділянку. Якщо не хочеться працювати над вирощуванням розсади, віолу можна виростити і прямим посівом насіння в ґрунт. Для посадки вибираються дні, коли земля вже досить прогрілася, зазвичай в кінці травня – початку червня. Тоді квіти розпустяться в кінці літа. Для пророщування насіння в ґрунті, слід вибрати сонячну ділянку на невеликих пагорбах, де не буде застоюватися вода.
  • Осінній посів на ділянку. Навесні і протягом літа проводиться багато садових робіт, тому якщо не встигли виростити розсаду або посіяти на клумбу віолу, зробити це можна восени. Посадка насіння віоли проводиться на початку вересня, тоді культура формує міцну кореневу систему. При такому способі посіву насіння проходять природну стратифікацію, що дозволяє вирости рослинам міцними з рясним цвітінням.

Вирощування розсади віоли

Щоб виростити розсаду цієї квіткової культури можна використовувати будь-яку зручну ємність: Загальні контейнери або індивідуальні пластикові або торф’яні горщики. Розсаді віоли потрібен постійно помірно вологий ґрунт, тому субстрат повинен добре пропускати воду. У складі ґрунту повинен знаходитися торф, який сприяє утриманню вологи і тепла, що важливо для розвитку хорошої розсади. Контейнери можна наповнювати покупним універсальним ґрунтом для квіткових культур або саморобним, який складається з садової землі, торфу, компосту і піску. Якщо готувати ґрунт самостійно, то перед посівом насіння його слід знезаразити за допомогою слабкого розчину перманганату калію або обробити фунгіцидами, щоб запобігти розвитку грибкових або інфекційних захворювань в контейнері.

Перед посівом ґрунт слід полити і підготувати в ньому борозни глибиною до 0.5 сантиметрів, на відстані 4-5 сантиметрів один від одного. Насіння у віоли світлі, тому акуратно переносячи насіння в борозни можна забезпечити рівномірні посіви. Розташовують насіння з проміжком в 1,5-2 сантиметри. Після чого, посіви присипають шаром ґрунту або піску і зволожують дрібним напором з лійки або за допомогою пульверизатора. Для швидких сходів над насінням натягують плівку, а контейнер розташовують в теплому місці, для створення тепличних умов. Насіння проростає через 8-10 днів, після чого температуру потрібно знизити до 10 0 С, поставити рослини в добре освітлене місце, але не під прямими сонячними променями. Сіянці слід регулярно поливати.

Пікіровка розсади. Коли у рослин з’явиться перша пара справжніх листків, їх слід пікірувати в контейнери більшого розміру або в індивідуальні ємності. Сіянці пересаджують на глибину до сім’ядоль, що сприяє розвитку міцних корінців. Коли сіянці наростять 4-6 листочків, можна прищипнути верхівку, щоб кущик більше розростався. Через місяць проводять повторне пікірування на постійне місце в вазони або у відкритий ґрунт, якщо дозволяють погодні умови: відсутність загрози нічних заморозків. При пересаджуванні на клумбу дотримуються відстань в 10-15 сантиметрів між сусідніми кущами. У перший час після пересадки волові слід затінювати і щодня поливати. Висаджувати можна як на сонячних ділянках, так і в півтіні.

Де купити насіння віоли в Україні

Вирощування віоли з насіння дозволяє оформити міські або домашні клумби, альпійські гірки, альпінарії. Квіти можна висадити на фоні тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, навколо саджанців дерев або використовувати в бордюрних посадках. Насіння віоли можна купити недорого в інтернет-магазині «Світ рослин». У каталозі можна ознайомитися з різноманітністю сортів віоли, підібравши відповідні рослина на ділянку і оформити замовлення на сайті в зручний для Вас час з доставкою насіння віоли «Нової поштою» або Укрпоштою в будь-яке відділення країни.