Чим відрізняється демографічна ситуація у Франції

| | 0 Comments| 23:00
Categories:

Еталоном демографічного регулювання є Франція, активна демографічна політика у великих містах якої, спрямована на підвищення народжуваності і проводиться з початку 20-х років XX ст.

Демографічна ситуація в Україні має кризовий характер. Проявами цього є різке зниження чисельності населення, від'ємним коефіцієнт природного приросту, мала частка молодшої вікової групи (дітей) у віковій структурі. Дещо вищою за середньосвітове значення є частка жінок (54 %) у статевій структурі населення.

Населення Європи складає 742 млн осіб близько 9,9 % загальної кількості населення світу. Кількість населення Європи залежить від природного приросту та міграцій. В останні десятиліття в Європі знижується народжуваність (10,34 ‰), спостерігається низький природний приріст населення (0,05 ‰).

У всіх країнах Європи у зв'язку зі складною демографічною ситуацією проводиться демографічна політика, спрямована на збільшення народжуваності. В усіх європейських країнах система заходів демографічної політики в цілому подібна, хоча, різниться розмірами різного роду виплат та інших пільг.

Прямі закордонні інвестиції — $ 12,5 млрд Імпорт (машини та обладнання, нафта, кам'яне вугілля, кольорові метали, целюлоза, бавовна, вовна, деревина) — $ 334 млрд (г.





Чому у Франції 18 століття раптово почалася демографічна криза — відповідь учених / NV. Дещо про Бога. Учені нарешті розгадали таємницю демографічної кризи у Франції. 3 листопада 2023, 09:05. Поділитися: Релігія …