Чи можна вийти із ЗАТ

| | 0 Comments| 23:38
Categories:

В такому випадку, учасник, який бажає вийти зі складу засновників, надсилає іншим засновникам відповідну заяву. Рішення щодо надання згоди на вихід надається протягом 1 місяця з дня подання учасником заяви (в статуті може бути передбачено інший строк). Таке рішення оформлюється протоколом загальних зборів учасників.

Учасник товариства з обмеженою відповідальністю, згідно з ч. 1 ст. 148 Цивільного кодексу України, має право вийти з товариства, повідомивши товариство про свій вихід не пізніше ніж за три місяці до виходу, якщо інший термін не встановлений статутом.

Як забрати будівлі з ТОВ?

  1. 1) вимагати виплати вартості частини майна товариства пропорційно до внеску у статутному капіталі товариства;
  2. 2) вимагати повернути вклад у натуральній формі або частково в натуральній та частково в грошовій формі — таке можливе лише за згодою товариства.

Таким чином, для фізичної особи – засновника приватного підприємства Законом встановлено дві альтернативи: – скласти заяву про вихід з товариства; – укласти договір про передання права засновника іншій особі.

При виникненні необхідності зміни засновників, Ви повинні будете провести збори засновників, оформити протокол зборів, сплатити адміністративний збір, скласти передавальний акт, розподільчий баланс, скласти нову редакцію установчого документа та ін.





Учасник може вийти з товариства та отримати вартість своєї частки або ж відчужити свою частку іншим учасникам або третім особам.