Чим можна полоскати горло при хронічному тонзиліті

| | 0 Comments| 21:39
Categories:

Залити столову ложку листя подорожника сушене склянкою гарячої води і залишити настоюватися на 20 хвилин. Коли відвар охолоне, процідити від листя. Можна додати трохи меду. Полоскати горло кілька разів на день.

На одне полоскання горла при тонзиліті і ангіні йде приблизно стакан вибраних ліків. Такого обсягу достатньо для механічного очищення мигдалин. Під час полоскання потрібно намагатися вимовити звуки «Иииии» – при цьому ліки зможуть змити хвороботворні мікроорганізми з усіх ділянок ротової порожнини.

Як лікувати тонзиліт?

  1. Полоскання горла. Навіть звичайна чиста вода буде ефективною при ангіні. …
  2. Часте та рясне пиття. …
  3. Обробка хворих мигдалин антисептичними засобами. …
  4. Парові інгаляції. …
  5. Зігрівальні процедури – розтирання, компреси, гірчичники. …
  6. Дихальна гімнастика. …
  7. Масаж. …
  8. Лікування медом та прополісом.

Боротьбі з лихоманкою можуть допомогти холодні компреси на лоб та шию, а також правильне зволоження шляхом пиття води, малинового соку або чаю з лимоном.

Дорослі можуть використовувати полоскання і зрошення горла спреями і розчинами, такими як Хлоргексидин, Гексорал, Аренго-септ, Тантум Верде. Ці лікувальні засоби не тільки вбивають віруси, бактерії і грибки, які викликають фарингіт, але і пом'якшують слизову, зменшують запалення, біль і першіння в горлі.

Гостра їжа: Їжа з високим вмістом спецій та гострих інгредієнтів може подразнювати горло та погіршувати стан при тонзиліті. Кислі продукти: Кислі фрукти та соки, такі як апельсини та грейпфрути, можуть подразнювати горло та збільшувати біль при тонзиліті.





Отже, чим же слід полоскати горло при цьому захворюванні для досягнення найкращого ефекту? Можна назвати два варіанти розчинів, що використовуються при запальному захворюванні мигдалин: 1. Лікувальні препарати, що випускаються фармацевтичною …